kandidatenlijst VVD Lochem is compleet

Wethouder Eric-Jan de Haan is recent als lijsttrekker gekozen door de fractie van de VVD Lochem. Op donderdag 9 december heeft VVD Lochem de complete de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2022 vastgelegd. ‘We hebben een ijzersterke en vooral veelzijdige kandidatenlijst samengesteld. Hiermee zijn we klaar voor vier frisse jaren actieve lokale gemeentepolitiek’, vertelt lijsttrekker Eric-Jan de Haan trots.

‘Met de spreiding over de kernen in de gemeente Lochem hebben we een sterke lokale verankering. We houden op lokaal niveau onze ogen en oren goed open. Toegankelijk zijn vinden we belangrijk, spreek ons gerust aan op het voetbalveld of in de supermarkt. Onze kandidaten op de lijst zijn actief als deelnemer of bestuurslid in lokale maar ook regionale stichtingen en verenigingen.’


De VVD Lochem is trots op hun mooie kandidatenmix van ervaring, jeugdig elan, man-vrouw en jong-oud. Dit gaat volgens hen het verschil maken bij grote maar vooral ook kleine alledaagse vraagstukken die de komende periode aan bod komen. ‘Met inbreng vanuit die perspectieven kunnen niet alleen voorstellen goed afgewogen worden, maar kunnen ook initiatieven voor een breed scala aan doelgroepen worden ingebracht’, aldus Eric-Jan de Haan.

De derde invalshoek is die van kennis, kunde en netwerk. ‘De achtergrond van onze kandidaten is heel divers. Van zorg tot werkgelegenheid en van natuurontwikkeling tot duurzame energie. Eigenlijk is niets ons vreemd.’

‘Kortom: stuk voor stuk kandidaten met een toonaangevende kennis en achterban op de thema’s die de wij als VVD Lochem de komende periode belangrijk vinden voor een goede en robuuste welvarende gemeente met een aangenaam woon- verblijfs- en ondernemersklimaat.’


 

1. Eric-Jan de Haan (Lochem)

2. Ria Leliveld (Eefde)

3. Karin ter Maat (Harfsen)

4. Jan de Vries (Laren)

5. Harm van Veldhuizen (Gorssel)

6. Guido de Wit (Almen)

7. Harm Oosting (Barchem)

8. Nina Verweij (Almen)

9. André Lobbert (Laren)

10. André de Groot (Laren)

11. Job Dietrich (Gorssel)

12. Nick Verweij (Almen)

13. Wiebe de Haan (Barchem)

14. Anne Oude Avenhuis (Harfsen)

15. Robert Adrian (Lochem)

16. Gerard van Dalen (Epse)

17. Albert van den Bosch (Eefde)