Nieuwsbrief thema RES

Waar Regionale Energie Strategie De VVD heeft vol overtuiging ‘ja’ gezegd tegen het klimaatakkoord. De doelen van Parijs gaan we halen. Daarvoor investeren we in nieuwe vormen van energie. Dat doen we samen met inwoners en bedrijven. Haalbaar & betaalbaar zijn daarbij uitgangspunten. We sluiten niets uit, ook kernenergie is wat ons betreft een optie.

Denk jij met ons mee? In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen organiseren we de komende weken verschillende Zoom meetings rondom de thema's die we als VVD Lochem de komende 4 jaar belangrijk vinden om te werken aan een mooie en sterke gemeente voor alle inwoners. Op 19 januari staat de online Zoom meeting rondom het thema 'RES' op de planning. We nodigen je graag uit om deel te nemen op 19 januari om 20.30 uur. Meld je aan door een mailtje te sturen naar info@vvdlochem.nl

Bekijk hier de hele nieuwsbrief rondom ons speerpunt RES.